Diş Ağrısına Silahlı Çözüm

Son bir iki haftadır kafamda hep şu sahne var: Elime bir shot-gun(pompalı) gibi bir silah yada tabanca alıyorum. Sağ yanağıma doğru uzatıp tetiği çekiyorum ordaki diş ağrısı birden bire kayboluyor. Evet, son günlerde ağır-hafif biraz diş ağrısı sıkıntısı çekiyorum. Bir iki ağrı kesici kullanınca da yarım saat içinde ağrıyı geçiriyor.

Ben artık gerçi alıştım ağrıya ama dediğim gibi o sahne sıksık gözümün önüne geliyor. İçimden diyorum acaba bir şiddet eğilimi mi var ki ben ufak bir soruna dahi silahlı çözüm getirmeye çalışıyorum. Açıkçası öyle sık sık bilgisayar oyunları oynayan birisi değilim ama silahlı filmler izlerim. En çok da soygun filmlerini severim.

Neyse tahmin ediyorum ki dişim çekileli bir hafta olmadı ama bir kaç gün içinde o ağrı yok olup gidecek, ben de rahata kavuşacağım. Ben böyle iki üç senede bir diş problemi yaşarım. Fakat küçükken 8-9 lu yaşlarda yoğun diş ağrıları çektiğimi, bir çok geceler ağrıdan ağladığımı, hatta bir iki ay boyunca diş ağrıları için eczacı komşumuza iğne yaptırmaya gittiğimi hatırlıyorum. Ne kötü günlerdi…

Reklamlar

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: